Sultantur Nakliyat 

Hakkımızda

       SULTANTUR LOJ. 1997 yılında, Mersin’de kurulmuştur. SULTANTUR 80 den fazla aracı ve profesyonel çalışma ekibiyle müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti vermektedir.  SULTANTUR çalıştığı güzergâhları seçerken, müşteri memnuniyetini dikkate alır. Bu kapsamda Avrupa’da İtalya, Almanya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Avusturya Hollanda ve İsviçre; Asya tarafında ise Türkiye, İran, Irak Azerbaycan ve Gürcistan hizmet verdiğimiz güzergâhlar arasında yer almaktadır.

         

         SULTANTUR müşterilerinin fikirlerini önemser ve daha iyi bir hizmet verebilmek için onlar gibi düşünür. Filomuza kayıtlı araçların tamamı 7/24 uydu sistemleri aracılığı ile bilgisayarlarımız ve mobil cihazlar üzerinden izlenir. Bu bize yük sahiplerini taşımanın her aşamasında bilgilendirme ve gelen sorulara anında cevap verebilme imkânı da sağlar. Ayrıca araçlarımız yalnızca şirketimiz tarafından özenle seçilen garaj ve ya park alanlarında mola verebilir. Araçlarımızın bekleme süreçleri de tarafımızca çevrimiçi olarak izlenir.

   

            Tırlarımızda çalışan şoförleri dikkatlice seçer ve onları ailemizin bir parçası olarak görürüz. Eğitimli operasyon ve muhasebe ekibimizle de müşterilere zamanında ve doğru bilgi iletiriz.  Müşterilerimizle sürekli iletişim halinde kalabilmek ve onlara daha iyi hizmet sunabilmek için,  çalıştığımız her ülkede acentemiz mevcuttur.

    

        Tüm bu bilgiler doğrultusunda, sizin şirketinizle de iş ilişkisi geliştirmek istemekteyiz. Şirketinizin lojistik ihtiyaçları için en iyi teklifi vermeye hazırız. Tek ihtiyacımız olan bize haber vermeniz.

 

Saygılarımızla